Hesap.co uygulaması ile Gittigidiyor, xml ve erp entegrasyonu aylık 135 liradan başlıyor

Tek yapmanız gereken hesap.co üzerinde ürün tanımı sayfasında sağ taraftan Gittigidiyor’da Aç tuşuna basmak ve eşleştirmiş olduğunuz kategorinin uyumluluk alanlarını seçmek.

Gittigidiyor Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Gittigidiyor, Türkiye’deki online mağazalar arasında uzun yıllardır popülerliğini sürdüren ve piyasadaki yüzlerce satıcının düzenli olarak uzun süredir işlem yaptığı bir platformdur. E-ticarette başarının, fiyat, tedarik, lojistik gibi ana unsurlarının bir düzene sokulması özellikle yüksek hacimli ve düzenli satışlarda çok büyük bir öneme sahiptir.

Gittigidiyor Satışları Nasıl Yönetilir?

E-ticaret sitelerinde, pazaryerine otomatik ürün girişi, siparişlerin anlık kontrolü, stoklar, hızlı muhasebe ve hızlı fatura oluşturma özelliklerini kullanmak için özelliklerden manuel olarak kontrol sağlamanız gerekiyor. Ancak, Hesap co ile tüm bu özellikler tek bir ekranda rahatlıkla stoğunuz ile ilişkilendirilmiş olarak bulunacak.

Gittigidiyor hesabınızı Hesap co üzerine entegre etmek hiç de zor değil.

  1. Öncelikle dev.gittigidiyor.com adresine giriş yapılması gerekmektedir.
  2. Sayfa üzerinden “Api Anahtarları” linkine tıklanır.
  3. Açıklan sekme üzerinden “Yeni Api Anahtarı Almak İçin Tıklayın” yazısına tıklanır.
  4. Uygulama adı, “Dilediğiniz Bir İsmi”; açıklama kısmına “Profesyonel Entegrasyon Yöneticisi” yazılır; servis erişim tipi “Kurumsal”, uygulama tipi ise “Web” olarak seçilir ve “Gönder” yazısı tıklanır.
  5. Gittigidiyor ekranının alt bölümünde “API Key” ve “Secret Key” bilgilerini bulabilirsiniz ve bu bilgileri kaydetmeniz gerekir. Ancak, “Role Name” ve “Role Pass” bilgilerine de ihtiyacınız olacağından, “Api Tanıma Talebi” başlıklı bir e-postanın [email protected] adresine gönderilmesi gerekiyor.
  6. Sağlanan bilgiler, daha sonra Hesap co hesabınızda sol tarafta yer alan “Ayarlar/Entegrasyonlar” menüsü altında ilgili bölüme kopyalanmalıdır.

Artık, tüm satış işlemlerinizi Hesap co platformu üzerinden yapmaya hazırsınız! Tüm kurulum işleminiz işte bu kadar rahat! Gittigidiyor entegrasyonu sağlamak için bu basit aşamalar dışında herhangi bir ekstra işlem ya da kayıt gerekmemektedir.

Gittigidiyor Entegrasyonu Size Nasıl Bir Avantaj Sağlar! Satışlarınızın Hesap co üzerinden düzenlenmesi, çalışma saatini düşürerek tasarruf sağlar, işlem hızınızı artırarak daha fazla siparişle daha kısa sürede ilgilenmenizi ve yeni ürünler tedarik edebilme hacmi sağlar, fatura oluşturma sürenizi kısaltır ve satış başınıza işlem sürenizi azaltır, muhasebe işlemlerini kolaylaştırır. Kısacası, Hesap co ile satış performanısınızı artırarak daha fazla kazanç sağlamanız mümkündür.Ayrıca, tüm bu avantajlardan yararlanmak için herhangi bir teknik bilgiye gereksinim dahi duymazsınız.