Gittigidiyor yeni mağaza paketlerini açıkladı. İnternetten satış yapmak istiyorsanız Gittigidiyor platformu olmazsa olmaz bir platformdur, özellikle hızlı satın alma, indirim kampanyaları konusunda benzersiz özellikleri ve taksit seçenekleri ile tüketicilerin tercih ettikleri başlıca platformlardan biridir.

E-ticaret yapıyorsanız Gittigidiyor’da mağazanız olması elzemdir. Bazı müşteriler özellikle başka platformlarda gördükleri ürünler için mağazalara mesaj atarak Gittigidiyor’da satış yapıp yapmadıklarını sormaktadırlar. Açık artırma özelliği ile diğer ortak pazar yerlerinden ayrışmakta olan platform, aynı zamanda ürün çeşitliliği bakımından da Türkiye’nin sayılı ortak pazar yerlerinden biridir.

Gittigidiyor’da satış yapmak istiyorsanız ve ürün çeşitliliğiniz çok fazla değilse (100 ürün altındaysa) artık Gittigidiyor’da ücretsiz mağaza aboneliğine sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvurunuzu tamamlayıp mağaza aboneliği oluşturmanız. Gittigidiyor mağazanıza diğer ortak pazar yerlerinde hali hazırda satış yaptığınız ürünleri kopyalamak ve stok ve sipariş takibini entegrasyon vasıtası ile kolayca gerçekleştirmek istiyorsanız https://www.hesap.co uygulamasını 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir, getirdiği kolaylıkları deneyimleyebilirsiniz. Tek tuşla e-fatura kesimi ve tek tuşla kargo takibi yapabilirsiniz.

Mağaza aboneliği ile ilgili daha detaylı bilgi ve kaynak : https://www.gittigidiyor.com/satici-bilgi-merkezi/ucretsiz-magaza-listeleme-sss

Categories: Gittigidiyor

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir