Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile ödeme yapabilirsiniz.
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Yazılım lisans ücretlerinde para iadesi yapılmamaktadır.
3) Sipariş Bedeli İadesi
www.albstok.com ve www.albatrosyazilim.com web siteleri üzerinden gerçekleştireceğiniz yazılım lisans siparişleri ve lisans yenileme siparişlerinde yazılım kullandırma hakkı belirli bir zaman için size tanımlanacak ve bu lisans bedeli iade edilmeyecektir.
4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz yazılımlar aynı gün e-posta olarak sizlere iletilir.
Fatura teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Adana merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Faturalarınız onaylandıktan sonra en geç 5 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer faturanızda herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak faturayı teslim almayınız. Fatura teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Faturanız veya kullanma kılavuzunuz hasarlı ulaştı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 (242) 311 95 42 veya 0 (216) 538 56 52 numaralı fax’a gönderin ve durumu https://www.araskargo.com.tr/web_18712_1/webform_aras.aspx adresine bildiriniz.