n11 Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Online satışlarda tek bir satış sitesi üzerinden pazarlama yapmak her zaman makul değildir. Bu nedenle ürünlerinizi farklı satış sitelerindeki online mağazanızdan pazarlıyor olabilirsiniz. Ancak, farklı ürünlerin yer aldığı bir stoğu birden fazla yerde pazarlamak oldukça zorlu bir iş olup çok iyi bir planlama gerektirmektedir. Bu yüzden Hepsiburada, Gittigidiyor, n11 gibi sitelerin, tek bir platform üzerinde entegrasyonu, sizi kesinlikle, zaman kaybından ve gereksiz iş yükünden kurtaracaktır.

n11 API Bilgilerinin Temini İçin:

 1. Mağaza panelinde yer alan, “Hesabım” menüsüne tıkladığınızda, menünün altında yer alan “API Hesapları” linkine tıklayın.
 2. Açılan sayfada, “Yeni Hesap Oluştur” bölümüne tıklayın.
 3. Şu an bir API hesabı oluşturdunuz.
 4. API hesabınız üzerinde yer alan “Yeni API Şifresi Oluştur” bölümüne tıklayın.
 5. API şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
 6. Hesap co sistemine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.
 7. Hesap ekranınızda, sol tarafta yer alan Ayarlar/Entegrasyon kısmında yer alan API giriş bilgileri kopyalanmalı ve onaylanmalıdır.
 8. Ürünlerimi içeriye aktar butonuna bastıktan sonra artık mağaza ürünleriniz artık Hesap co üzerinden görüntülenebiliyor!

Yalnızca 8 basit adımda tüm mağaza ürünlerinizi tek bir platformda yönetmeniz işte bu kadar basit.

Hesap co ile Entegrasyon Nasıl Avantajlar Sağlar?

Hesap co ile n11 entegrasyonu sizin için gerçekten de önemli mi? Eğer ki bir n11 satıcısıysanız, Hesap co‘nun size sağladığı avantajları ilginizi çekecek! Üstelik ilk 30 gün bütün entegrasyonlar ücretsiz.

 • Bir web sitesi üzerinde satışta olan bir ürünü diğer satış sitelerine anında kopyalayabilirsiniz.
 • Bir seferde ürün bilgileri, fiyatı ya da ürün stoğu ile ilgili yapacağınız herhangi bir güncelleme farklı e-ticaret sitelerinde yer alan tüm mağazalarınızda tek bir seferde Hesap co ekranı üzerinden kontrol edilebilir.
 • Farklı web sitelerinden yapılacak satışlar, ürün stoğunuzla ilişkilendirilerek tüm sitelerde optimize edilir. Yani farklı sitelerden satış yapılsa dahi stoğunuz tükendiği takdirde, o ürünün satışına tüm mağazalarda son verilir.
 • Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Tüm entegrasyon işleminiz, yalnızca kopyala/yapıştır işleminden ibarettir ve bir kaç dakikada tamamlanır.
 • Her bir sitede faturalarınızı saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. İsterseniz E-Fatura keserek tek tuşla e-posta olarak gönderebilirsiniz.
 • Mal takibi ve muhasebe işlemlerinde ortaya çıkan insan gücü ihtiyacı azaltılarak, maliyet düşürülür.
 • Ürünlerin takibinde hata ihtimali neredeyse sıfıra düşürülebilir.
 • Onlarca farklı e-ticaret sitesindeki ürünlerinizi mobil cihazınızdan bile tek seferde görüntüleyebilirsiniz.