Merhaba, bu yazımızda sizlere Hesap.co pazaryeri entegrasyonları yazılımı ile N11 Faturam entegrasyonunu nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

Biliyorsunuz N11Faturam kontörlerinizi Hesap Co entegrasyon yazılımı içerisinde ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sadece n11 değil Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor, Çiçeksepeti, Akakçe ve EpttAvm’den gelen siparişlerinize de N11 Faturam kontörleriniz ile e-arşiv ve e-fatura otomatik oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

N11 Faturam toplu faturalandırma özelliği sayesinde, tüm pazar yerlerinden gelen siparişlerinize topluca elektronik doküman hazırlanmaktadır. Karşı tarafın e-fatura mükellefiyet durumunu otomatik kontrol ederek e-fatura mı? yoksa e-arşiv fatura mı? kesileceğini sistem otomatik karar vermektedir.

Kesin faturalarınızı yine n11faturam.com paneli üzerinden takip edebilir, gerekirse iptal edebilirsiniz. Şu an çok avantajlı fiyatlar ile kontör satın alabileceğiniz gibi, n11 tarafından zaman zaman kaypanyalar yapılarak kontör satışlarına ek olarak mağazanızda kullanabileceğiniz reklam puanları da hediye edilebilmektedir.

HesapCO pazaryeri entegrasyon yazılımı tamamen bulut tabanlıdır, bilgisayarınızın veya sunucunuzun açık kalmasına gerek kalmaksızın 24 saat sizin için otomatik olarak gelen siparişlerinizi işler, stokları rezerve eder ve tüm pazar yerlerinde ürünlerinizi hızlıca günceller. Böylece siz uyurken bile; söz gelimi gece 3’te gelen bir siparişte son ürün satıldıysa, maksimum 15 dakika içerisinde ürün tüm pazar yerlerinde otomatik olarak stok sıfır olarak güncellenir. Dolayısıyla elinizde olmayan bir ürüne ait sipariş almamış olursunuz, mağaza puanınız yüksek kalır, pazar yerlerinden ceza puanı almazsınız ve mağaza puanınızın yüksek kalması ile satışlarınızın sürekli artar. Tüm entegrasyonları buraya tıklayarak çevrimiçi olarak anında kayıt oluşturarak 7 gün tamamen ücretsiz, kredi kartı bilgisi vermeden deneyebilirsiniz.


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir