Rusya’nın en büyük e-ticaret pazaryeri olan Ozon.ru sitesine entegrasyon için hesap.co pazaryeri entegrasyon yazılımını kullanabilirsiniz.

ozon ru entegrasyon, xml entegrasyonu, ürün entegrasyonları, sipariş aktarımı

Hesap.co e-ticaret entegrasyonları uygulamasına ücretsiz üye olarak 7 gün deneyebilirsiniz. Ozon.ru entegrasyonu özel geliştirilmekte ve paket harici fiyatlanmaktadır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için 03222450010 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sistem üzerinden gelen siparişlerinize otomatik e-fatura/e-arşiv fatura oluşturabilir, firmanızı, ürünlerinizi ihracat için hazır duruma sokabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız özel bir lojistik firması varsa bizlerle görüşerek bu konuda destek alabilir, entegrasyonu yapılabilir durumdaysa lojistik firmasıyla da görüşebilirsiniz, sistem üzerinden birçok kargo firması ile otomatik entegrasyonlar sağlanmakta ve hizmetinize sunulmaktadır.

Herhangi bir ERP/Muhasebe programı kullanıyorsanız ürünleriniz otomatik olarak oradan okunarak Ozon.ru sayfasına aktarılır, gelen siparişleriniz de aynı şekilde Ozon.ru sayfasından otomatik olarak ERP programınıza taşınır. Cari hesap bilgileri, teslimat bilgileri ve fatura bilgileri ERP programınızda oluşturulur, tüm bu aktarımlar otomatik olarak yapılmaktadır.


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir