Teknosa xml api entegrasyonumuz ile ürünlerinizi kolayca teknosa pazar yerinde satışa açabilirsiniz. Logo, Dia veya Mikro yazılım kullanıyorsanız, muhasebe programınızdaki tüm ürünler Teknosa sistemi ile otomatik entegre edilerek stoklarınız ve ürünleriniz senkronize edilir, gelen siparişler otomatik muhasebe sisteminizde aktarılır.

Teknosa 2000 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir, son kullanıcılara ve firmalara teknolojik ürünleri tedarik ederek mağazaları aracılığıyla perakende olarak satmaktadır. Sabancı Holding bünyesinde bulunan Teknosa, altmış sekiz ilde, iki yüz on bir mağazada ve toplamda doksan yedi bin metrekare kapalı alanda, iki bin üç yüz çalışanı ile hizmet vermektedir. Yaşanan global pandemi ve eticaret’in perakende mağazacılığa göre daha hızlı yükselmesi sebebiyle Teknosa yakın zamanda teknoloji pazaryeri olarak sistemini revize etti ve artık firmalar da kendi ürünlerini Teknosa sistemi üzerinden satışa açmaya başladılar.

Teknoloji ürünleri satışı yapıyorsanız siz de hemen teknosa pazaryerinde yerinizi alın, teknosa tedarikçimiz olun adresi üzerinden kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir