Bu yazımızda sizlere ücretsiz üye olarak 7 gün tüm özelliklerini test edebileceğiniz Hesap.co entegrasyon yazılımı üzerinden Trendyol entegrasyonunun nasıl yapıldığından, kategori ve ürün tanımlamalarından bahsedeceğiz.

Hesap.co entegrasyon uygulaması tüm pazar yerlerinde satış yapmanızı, ürünlerinizi xml, excel veya erp üzerinden otomatik aktarmanızı sağlayarak stoklarınızı tüm pazar yerlerinde otomatik senkronize eder, pazar yerlerinde satışınızı daha kolay, zahmetsiz ve risksiz yapmanızı sağlar.

Entegrasyon ekranından Trendyol logosuna tıklayarak açılacak olan sayfada gerekli bilgileri doldurmanız yeterli, artık Trendyol ile entegresiniz.

Trendyol’da ürünlerinizi satışa açmak çok kolay. Trendyol mağaza panelinizden alacağınız API bilgilerinizi Hesap.co entegrasyon ekranındaki (yukarıdaki) alanlara girdiğinizde siparişleriniz, stoklarınız ve ürünleriniz senkronize edilir, kolayca tek tuşla basılı fatura veya e-fatura kesebilirsiniz.

Ürünlerinizi listenize otomatik aktardıktan sonra Trendyol’da toplu olarak yayına alabilir veya isterseniz tek tek istediğiniz fiyatlardan yayına alabilirsiniz. Ürün için belirlediğiniz kategoride zorunlu alanlar varsa bu alanlar Hesap.Co otomatik olarak size soracak ve doldurmanızı isteyecektir.

Ürünlerinizin listeden takip etmek çok kolaydır, Trendyol’da onay aşamasında veya yayında olduklarını kolayca takip edebilirsiniz. Yayında olan ürünlerinizin üzerini tıkladığınızda Trendyol’da ilgili sayfayı açarak yayındaki ürününüzü size gösterecektir. Altında rakam olan ve renkli (yanık) vaziyette olan ortak pazar yeri logoları, ürününüzün orada yayında olduğunu gösterir.

Trendyol entegrasyonu işte bu kadar kolaydır. Ayrıca Hesap.Co üzerinden ürünlerinize Euro, Dolar veya Pound üzerinden de fiyatlandırma yapabilirsiniz. Pazar yerlerinde ürünlerinizin fiyatları kur değiştikçe otomatik güncellenecektir. Bol satışlar dileriz.


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir